HAKKIMIZDA

BURASI BAŞKA KÖY!

İsmi anıldığı anda akla yalnızca yaz tatili gelse de aslında Ege, 12 ay boyunca yaşanılası güzellikler sunuyor.

Hep yaşamak istediğiniz o sakin ve huzurlu Ege köyü hayatı, şimdi Muğla’nın yemyeşil ilçesi Milas’ta kurduğumuz Başka Köy’de sizi bekliyor.

Tabiatla bütünleşen özgün tasarımı, ekip biçebileceğiniz kendinize ait tarım alanları ve tıpkı sizin gibi doğaya saygı ve sevgi duyan insanların komşuluğu ile Başka Köy, hayatınıza yepyeni bir boyut kazandırıyor.

Başka Köy’de her şey, yılın tamamını keyifle ve huzurla yaşamanız için tasarlandı.

İster taze yiyeceklerinizi yöre halkından temin edin, ister Köy Meydanı’nda komşularınızla vakit geçirip etkinliklere dahil olun, ister sessizlik noktalarında ruhunuzu dinleyin…

Burada ne kaos var ne de trafik. Yalnızca mutluluk ve doğada bol oksijene uyandığınız huzurlu sabahlar var…

Dedik ya, Başka Köy burası… Şimdi kendinize sormanız gereken iki soru var:

Başka Köy değilse neresi? Şimdi değilse ne zaman?

12 AY

Milas'ta yaşam fırsatı.

507.000 m2

tarım alanı içinde; ister çiftlik evinde ister taş evlerinde yaşayın.

21.000 m2

tarım gıda işletme atölyesi.

baskakoy-map
LOKASYON HARİTASI
LOKASYON​

BURADA 12 AY
HAYAT VAR!

Milas, Ege ve Akdeniz ikliminin özelliklerini taşıyan eşsiz bir ilçe. Başka Köy de bu ilçenin en güzel yerinde konumlanmış, hep yaşamak istediğiniz Ege köyü hayatını size sunan benzersiz bir yaşam alanı.

Plajları, antik kentleri, tarihi eserleri ve doğal güzellikleri ile yılın her ayı burada bambaşka!

55 DAKİKA

Bodrum

24 DAKİKA

Milas Havalanı

25 DAKİKA

Çökertme

YAŞAM ALANI

HUZURLU YAŞAM KAVRAMI
BAŞKA KÖY’DE YENİDEN TANIMLANIYOR

Ormanlarla çevrili yemyeşil bir vadide kurulan Başka Köy’de dilediğiniz kadar bahçeye sahip olabilir, doğallığın tadını çıkarabileceğiniz bağ evleri ve Başka Köy’ün sunduğu renk seçenekleriyle oluşturabileceğiniz tinyhouse’larda yaşayabilirsiniz.

Başka Köy’ün sakinleri, tıpkı sizin gibi doğaya saygı duyan, ona sevgiyle yaklaşan insanlardan oluşur ve bu huzurlu ortam, Başka Köy’ün koyduğu kurallarla korunur.

Başka Köy’de yaşam, her gün tertemiz bir nefesle başlar. Günün ilk kahvesini ister ailenizle evinizin yemyeşil bahçesinde ister Köy Meydanı’nda dostlarınızla içersiniz. Burada ihtiyaçlarınızı ister kendiniz yetiştirirsiniz ister yerel halktan en taze ve organik haliyle temin edebilirsiniz.

Başka Köy, aynı zamanda çocuklarınızı da güvenle büyütebileceğiniz bir yaşam alanı sunuyor. Çocuklarınız Başka Köy’de, şehrin tehlikelerinden ve karmaşasından uzakta diledikleri gibi özgürce gezebilir, eğlence parkurlarında vakit geçirebilir, bisiklete binebilir ya da doğayı yakından tanıyarak huzurlu bir çocukluk geçirebilir.

Başka Köy’ün size sunduğu yaşam alanlarından biri olan Başka Koy’da ise size ait bir plaj ile deniz keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Bu eşsiz koyda dilerseniz sosyalleşebilir veya sakinliği ve yalnızlığı tercih edebilirsiniz.

KÖY MEYDANI
SOSYAL OLANAKLAR

KENDİNİZİ YENİDEN KEŞFEDİN!

Başka Köy’de her anınız dolu dolu geçer. Heykel, marangozluk, seramik ya da resim atölyelerinde yepyeni beceriler ve hobiler edinebilir, açık hava sinemasından, golf, yoga ya da yürüyüş parkurlarına kadar doğanın tüm renkleri arasında aileniz ve dostlarınızla birlikte keyifli ve kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Başka Köy’ün kalıcı kamp alanlarında, istediğiniz zaman sonsuz gökyüzü ve tabiatın kendisiyle baş başa kalabilirsiniz.

TARIM ALANLARI

SİZE ÖZEL TARIM ALANLARINDAN RENGARENK MEYVE BAHÇELERİNE

Başka Köy’de yaşam, tarım üstüne kuruludur. 507 bin metrekarelik tarım alanı ve 21 bin metrekarelik bir alana yayılmış tarım gıda işletme atölyelerinde ihtiyacınız olan her ürünü kendiniz yetiştirebilir ve doğanın mucizelerine tanıklık edebilirsiniz.

Size ait tarım alanlarında ekim-dikim yapmanın yanında, isterseniz Başka Köy’ün meyve bahçelerinde de üretime katılabilirsiniz. 7,5 dönümlük üzüm bağı, 30 dönümlük karadut bahçesi, 27 dönümlük nar bahçesi, 22 dönümlük portakal bahçesi ve 16 dönümlük limon bahçesi, Başka Köy’de sizi bekliyor.

ATÖLYELER

Başka Köy’de ürettiğiniz her ürünü işleyebileceğiniz birbirinden farklı tarım atölyelerinde kendi yiyecek-içeceklerinizi hazırlayabilirsiniz.

KEŞFEDİN

BENZERSİZ BİR
KONUMDA YAŞAYIN

Her şeyden uzak ama her yere yakın bir lokasyonda,

eşsiz bir yaşam formunun baş kahramanlarından

biri olmanın tadını çıkarın.

KEŞFEDİN

Burası Başka Köy